WYDARZENIA

Gra miejska – “Wejściówka na PeWuKę”

23 sierpnia 2019

Przenieś się w czasie do 1929 roku i odkryj fenomen PeWuKi!

Dokładnie 90 lat temu w Poznaniu odbyła się PeWuKa (Powszechna Wystawa Krajowa). Była to największa impreza targowa w historii naszego miasta, która pokazała 10-letni dorobek niepodległej Polski.

Przenieś się w czasie do tamtych chwil podczas drużynowej gry miejskiej “Wejściówka na Pewukę”. Wystarczy smartfon i wygodne buty. Wraz ze swoją drużyną odwiedzisz 11 miejsc na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich związanych z tą doniosłą wystawą. W każdym z nich czekać będzie interaktywne zadanie wykorzystujące smartfona. Liczyć się będzie spostrzegawczość, kreatywność, umiejętności aktorskie i szybkość. Wygrywa ta drużyna, która najszybciej dotrze do finału.

Łączymy przeszłość z przyszłością: cała gra jest w formie online, a dzięki użyciu smartfona wykorzystamy multimedia. Rozgrywka przypominać będzie miejscami łapanie Pokemonów:). Z nami w nietypowy, nowoczesny sposób odkryjesz fenomen PeWuKi.

Dla zwycięskiej drużyny czekają nagrody!

Start: godz. 17:00, Wejście przy Pawilonie nr 1 (wejście na „Lato na Targach” – brama od ulicy Głogowskiej, między pawilonami 1 i 2).
Link do mapy: https://bit.ly/2YMc8Y1

Zapisy: mejlowo na Piotr.Ostanski-Janicki@grupamtp.pl

Zo zobaczenia na PeWuce!