AKTUALNOŚCI

Spacer w czasie i przestrzeni

10 maja 2022

Historia targów poznańskich to fascynująca historia biznesu, poznańskiej architektury i urbanistyki, ale również historia kultury i sztuki czy wreszcie historia zwykłego poznaniaka.Z okazji 100-lecia Międzynarodowych Targów Poznańskich Paweł Cieliczko zbiera te wszystkie historie, opisując je w sześciu tomach pasjonujących opowieści, tworząc tym samym swego rodzaju jedyne kompendium wiedzy na temat targów i ludzi z nimi związanych. 

Historia targów poznańskich to fascynująca historia biznesu, poznańskiej architektury i urbanistyki, ale również historia kultury i sztuki czy wreszcie historia zwykłego poznaniaka.

Z okazji 100-lecia Międzynarodowych Targów Poznańskich Paweł Cieliczko zbiera te wszystkie historie, opisując je w sześciu tomach pasjonujących opowieści, tworząc tym samym swego rodzaju jedyne kompendium wiedzy na temat targów i ludzi z nimi związanych.

Jako, że wiele opisywanych przez Pawła Cieliczkę historii jest unikatowych, tym bardziej warto przeczytać i obejrzeć jego książki. Zapraszamy na spacer w czasie i przestrzeni, pełen odkryć i zachwytów.

Książki można kupić tutaj www.drugastronapoznania.pl